CINEMA 4D Visualize pro architekty, designéry a fotografy

Kvalitní architektonické vizualizace jsou dnes důležitým prostředkem komunikace mezi projektanty a zákazníky. Představte svým klientům jejich projekty a domovy tak, že si je ihned zamilují. Cinema 4D Visualize poskytuje kompaktní řešení pro tvorbu, vizualizaci a animaci 3D modelů achitektury a interiérového designu. Nabízí také snadný přenos dat ze stavařských CAD programů.

CINEMA 4D Visualize
© Ralph Rieger, www.visualservices.de

CINEMA 4D Visualize
© Christopph Mensak

Proč zvolit právě Cinema 4D?
Mezi ostatními 3D grafickými programy vyniká Cinema 4D vysokou mírou kvality výstupů, snadnou ovladatelností, téměř neomezenými prezentačními možnostmi, rapidním výkonem a stabilitou, lokální podporou uživatelů, podporou komunikace s CAD aplikacemi a možností výstupu do následných programů jako Adobe Photoshop nebo AfterEffects.

CINEMA 4D Visualize

Přednosti verze Cinema 4D Vizualise R16:
- fotorealistické výstupy
- snadné zákresy do fotografií
- simulace osvětlení fyzikální oblohy
- pokročilé materiály a textury
- výstupy v podobě ruční kresby
- experimenty s vybavením scény, prvky knihoven, 3D objekty
- testování variant barevnosti apod.
- virtuální průchod scénou
- propojení na CAD programy, import 2D dat a 3D scén

...a dále:
Báze Cinema 4D pro modelování, vizualizace a animace je pro potřeby opravdu realistické presentace ve verzi Vizualise připravena na výstupy do velikosti bilboardů. Doplněna o shadery materiálů pro tvorbu terénu (Terrain Mask shader) a okamžité zobrazení přímo v editoru (ArtShader). Umožňuje také výstupy v podobě skic od uměleckých po výrobní (Sketch and Toon). Opravdovost visualizace podtrhnete s generátorem fyzikální oblohy a slunce (umístí do scény dle zadané goegrafické polohy Slunce a mraky pro den, Měsíc a hvězdy pro noc). Po načtení podkladů od výrobců svítidel se v podání interiérových scén dotknete hranice myšleného a skutečného světa. Poskytuje Team Render, tj. síťový rendering animací až pro 3 klientské počítače. Rychlost práce Vám usnadní i obsáhlé knihovny s materiály, 3D objekty pro achitekturu, Home Builder, obaly... Se Cinema 4D Vizualise není nic nemožné!

Sketch and Toon

CINEMA 4D Visualize
© Pavel Zoch

CINEMA 4D Visualize
© Michael Stehle Design

Objednávka CINEMA 4D Visualize

Více informací:

www.maxon.net
www.cinema4d.czWed Jun 19, 2019 05:07:00
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

Cinema4D.cadzone.cz