CINEMA 4D Prime - 3D grafika začíná zde

Vklouzněte intuitivně, jednoduše a profesionálně do světa 3D grafiky!

Cinema 4D Prime představuje efektní 3D software s výbornými modelovacími nástroji, fascinujícími animačními schopnostmi a špičkovým renderingem. Je vhodný zejména pro grafiky a designery, kteří potřebují ovládnout 3D a převést své představy do reality. Dostupná je česká lokalizace i výukové materiály.

Robustní základ pro architekturu, interiérový i produktový design:

CINEMA 4D Prime
© Herrmannsdorfer

CINEMA 4D Prime
© aspic-works

Nechte se inspirovat! Podívejte se, co díky Cinemě 4D dokáží ostatní uživatelé u nás i ve světě:
Customer Stories

CINEMA 4D Prime
Stadion pro 2022 FIFA World Cup Qatar (HHVISION studios)

CINEMA 4D Prime
Nucleus Medical Art, Inc., Kennesaw, USA

Co umí Cinema 4D Prime:

Ovládání a pracovní prostředí v českém jazyce
České uživatelské prostředí, podpora Windows i Mac OS X, rychlý náhled na modely, přehledné a jasné uposřádání pracovního rozhraní činí ze Cinemy 4D univezální 3D modelovací nástroj. Posuďtě sami!

CINEMA 4D Prime

Využijte výuková videa v češtině, případně další tutoriály v angličtině.

Široká podpora formátů a výstupů
Snadnou komunikaci s dalšími 2D, 3D CAD a kompozičními programy díky množství podporovaných formátů.
2D - PSD, TIFF, TGA, HDRI, OpenEXR,BMP, PICT, JPEG, PNG a další.
3D a CAD - BX, .dae, DXF, DWG, DEM, IGES, VRML, 3ds, STL a další.
Výstupy do Adobe Photoshop, After Effects a další.

3D modelování bez kompromisů
Kompletní parametrický, polygonový i NURBs modelovací systém od jednoduchých po složité tvary. Cinema 4D Prime R16 obsahuje všechny nástoje pro 3D modelování kromě sculptingu (sochání). Volně tvořte s Polypen (polygonové pero) v prostoru. Vyberte si z množství deformátorů a generátorů a dynamicky modelujte své představy! K dispozici máte i integrovaný BodyPainting, tj.kreslení přímo na povrch 3D objektů.

CINEMA 4D Prime

Materiály a textury
Klíčem k úspěchu jsou kvalitní výstupy a vizualizace. Ty Vám zaručí dobrou komunikaci s klientem. Cinama 4D Prime Vám nabízí kvalitní a úplný editor textur, odrazivost v materiálech, pokročilý systém pro definování fotorealistických materiálů, množství shaderů a šumů pro definování komplexníxh povrchů (novinkou jsou Wood shader a shader Cihly) a mnoho dalšího.
Využít můžete samozřejmně i základní knihovnu s 3D objekty a materiály.

CINEMA 4D Prime

Rychlý a kvalitní rendering
Jednoznačnou předností Cinema 4D je rychlost renderingu, dokáže maximálně využít možnosti moderních procesorů a držet krok s Vašemi nároky. Verze Prime pracuje s rozlišením až 128.000 pixelů / 32 bits per pixel, podporuje lineární workflow, barevné profily a vyvážení bílé, obsahuje prohlížeč obrázků s možností dodatečných úprav výstupů, rychlý raytracing i pokročilý rendering GI včetně Light Mappingu a Irradiance Cache 2.0. Novinkou pro celou řadu R16 je stereoskopický rendering (výstup pro 3D brýle) přístupný již od verze Prime.
Pro skvělou scénu Vám jsou k dispozici plně kontrolovatelná světla a stíny s nastavením dosahu, úbytku, šumu a stínu. Již od verze Prime Vám výrobce poskytuje osvětlení pomocí HDRI mapy.

Animace
Silný animační systém propůjčí Vašim projektům čtvrtou dimenzi! Díky F-křivkám a dalším nástrojům budete mít naprostou kontrolu nad celou animací. Animovat lze libovolný parametr scény nebo objektu, Prime Vám poskytne i generování částic a porovnání animací v Prohlížeči obrázků. Samozřejmostí je také přímá podpora exportu projektů do videokompozičních aplikací jako Adobe AfterEffects, FinalCut, Motion, Shake a dalších.

CINEMA 4D Prime

Objednávka CINEMA 4D Prime

Více informací:

www.maxon.net
www.cinema4d.czWed Jun 19, 2019 04:50:07
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

Cinema4D.cadzone.cz